15 Mart 2017 Çarşamba

Care It Easy Manikür Bandı / Ürün Yorumlarım

Care It Easy Manikür Bandı


Merhaba kızlar ! Sizlere uzun zamandır hep merak ettiğim ve sonunda deneyimleme fırsatı bulduğum bir üründen bahsetmek istiyorum .
Bu tarz ürünlerin oldukça pratik olduğunu birçok blogger arkadaşımdan okudum ve uygulanmış halini görüp hep hayran kaldım . Hal böyle olunca aklımda çok soru işareti oluştu acaba bu kadar da pratik bir ürün mü diye . @manikurbandi sponsorluğunda ürünüme kavuştum öncelikle sizlere ürünün nasıl kullanıldığını biraz anlatmak istiyorum sonrasında kendi yorumlarıma yer vericem .


Tırnağınıza ojeyi uygulamadan önce ürünü tırnağınızın etrafına şerit halinde sürüyorsunuz ve iki dakika kadar kurumasını bekliyorsunuz . Kuruduktan sonra ojenizi istediğiniz gibi uyguluyorsunuz ve ojenin kurumasını beklemeden manikür bandını bir cımbız yardımıyla soyuyoruz . Bu ürün nail art severler için oldukça pratik olucaktır çünkü tırnak etlerinizi temizlemek için bir sürü kulak çubuğu harcamaktansa tek bir hamleyle hepsi temiz bir şekilde hallolucaktır .Bakalım ben bu ürünü nasıl uygulamışım ;

Ürün yorumlarıma gelecek olursak başlarda gerçekten ne kadar pratikte olsa uygulamada zorlandım çünkü ister istemez bu çektiğimiz beyaz şerit yanlışlıkla çok içeri kaçabiliyordu ve ojemi deforme edebiliyordu . Fakat elim alıştıkça ne kadar pratik olduğunu anladım .

 Birkaç kez nail art denedim ve gerçekten normalde 3 4 kulak çöpü harcarken çok temiz bir şekilde işimi hallettim . Koyu renkli ojelerde , nail art denemelerinde oldukça iyi sonuçlarla karşılaştım . @manikurbandi sayfasında oldukça çeşitli uygulama videoları var izleyince bana hak vereceksiniz  yorum sizin . 


Yeni bir yazımda görüşmek üzere kızlar sevgiyle kalın ,
Keyifli okumalar ...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder